Garderoby, szafy przesuwne

 Zadajmy sobie pytanie dlaczego warto wybierać meble na wymiar?

Bardzo dużo osób będących na etapie aranżowania życia lub domu, zastanawia się nad wyborem mebli na wymiar albo gotowych mebli, dostępnych w kolekcjach marketów budowlanych. Jakie z tychże rozwiązań jest lepsze? Nie jesteśmy w posiadaniu żadnych wątpliwości, że właściwą decyzją są kuchnie i pozostałe meble na wymiar. Dlaczego? Przedstawiam nasze argumenty.

Idealne dopasowanie. Chcesz aby twoje meble sięgały od ściany do ściany, nie pozostawiały niewykorzystanej przestrzeni, a nawet miały tak układ, jaki samodzielnie sobie utworzyłeś? Naturalnie, nie jest to możliwe, kiedy kupujesz gotowe meble, nawet gdy znajduje się możliwość zmiany kolejności poszczególnych szafek. Pragniesz żeby kuchnia na wymiar miała łamane drzwiczki, szafkę combo czy ciche domykanie szuflad? Ponieważ to wszystko możesz zdobyć decydując się na system meblowy Raumplus. Zawiera on kompleksowe rozwiązania na rzecz wszystkich typów mebli, zarówno tychże do kuchni, jak również wielu
innych pomieszczeń.

Szafy przesuwne do sypialni i przedpokoju. Doskonałym pomysłem na optymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni są szafy przesuwne. Zatem że nie korzystają one ze skrzydeł drzwiowych, to warto je stosować również w wąskich pomieszczeniach niczym korytarze. Co więcej, szafy przesuwne mają jakikolwiek wymiar, z kolei drzwi mogą mieć nieregularne formy. Sprawia to, że wygodnie się nadają do stosowania na poddaszach, tuż pod skosami połaci dachowych.

Garderoby.  Jeżeli planowałeś budowę domu bądź kupno mieszkania, przysiągłeś sobie że będziesz w nim posiadać garderobę? Przyszedł czas aby wywiązać się z tych obietnic. Wykorzystując rozwiązania Raumplus, stworzenie własnej garderoby jest prostsze niż może się wydawać. Projektanci z tej firmy stworzą dla ciebie szczególny projekt garderoby, natomiast sztab doświadczonych monterów zajmie się jego wykonaniem. Dużo zostanie wykonana z najlepszych na rynku materiałów, zapewniając bardzo długi i bezusterkowy czas użytkowania. Ponieważ w każdym z wyżej opisanych przypadków, prawdopodobne jest wygenerowanie dobrych efektów, dzięki temu że meble łazienkowe funkcjonują projektowane na wymiar.